1. liga, 3. kolo: Posun na druhou příčku

Pardubický prvoligový výběr odjel v sobotu 6. ledna 2023 ke třetímu kolu do Brna ve stejné sestavě jako při kole minulém, domácím: Matěj Ehm, Tomáš Skála, Vojtěch Havlíček, Michal Grund, Pavlína Krpatová, Kateřina Valentová. Čekala nás družstva z horní části tabulky. První utkání s týmem Brno Slatina B skončilo bodovanou prohrou 3:5, tradiční silná stránka v podobě párovek nezafungovala pouze jednou. Druhé utkání s Orlovou (6:2 pro Pardubice) nabídlo těsnější výsledky, takže to mohlo skončit i trochu jinak. Párovky zde byly stoprocentní a k tomu dvě cenné výhry Vojty a Michala v singlech.

Matematika hovoří následovně: Průběžné druhé místo, což je super pozice. Oddíl děkuje všem hráčům a těšíme se na závěrečné kolo základní části, které nastane koncem února.

Martin J.

výsledky